Arın Sürücü Kursu

Doğru adres, doğru karar!

Sürücü Kursumuz, 1989 yılında M. E. B. Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak Şirketimiz Altınlale Otomotiv San. İnş. Tic. Ltd. Şti. Bünyesinde Özel ARIN Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu adında kurulmuştur.

Yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına Değer yaratmak, Doğruluk, Dürüstlük, Yasalara Uygunluk, en son teknolojiyi kullanmak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.

Çok net ve iyi tanımlanmış olan vizyonumuz, bizi diğerlerinden ayıran temel özelliğimizdir. Vizyonumuzu gerçekleştirmeye yönelik hedef ve çalışmalarımız sektörde seçkin bir kurum olmamızda önemli bir rol oynamaktadır.

Kursumuzda, Motorlu taşıt Sürücü adaylarına Türk Milli Eğitiminin Genel amaç ve temel ilkelerine uygun olarak eğitim ve öğretim verilmektedir. İşimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.

Temel misyonumuz; modern eğitim teknikleri ve günümüz teknolojilerini kullanarak güvenilir, uzman kadromuzla, kurallara uymayı davranış haline getiren sürücüler yetiştirmektir. Hasan EMUL