Arın Sürücü Kursu

Doğru adres, doğru karar!

Sürücü Kursumuz, 1989 yılında M. E. B. Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak Şirketimiz Altınlale Otomotiv San. İnş. Tic. Ltd. Şti. Bünyesinde Özel ARIN Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu adında kurulmuştur.

Yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına Değer yaratmak, Doğruluk, Dürüstlük, Yasalara Uygunluk, en son teknolojiyi kullanmak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.

Çok net ve iyi tanımlanmış olan vizyonumuz, bizi diğerlerinden ayıran temel özelliğimizdir. Vizyonumuzu gerçekleştirmeye yönelik hedef ve çalışmalarımız sektörde seçkin bir kurum olmamızda önemli bir rol oynamaktadır.

Kursumuzda, Motorlu taşıt Sürücü adaylarına Türk Milli Eğitiminin Genel amaç ve temel ilkelerine uygun olarak eğitim ve öğretim verilmektedir. İşimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.

Temel misyonumuz; Misyonumuz, güvenli ve yetkin yetiştirmenin olgunlaşmasına sahip olmaktır. Arın Sürücü Kursu olarak, sürücü adaylarının trafikten uzaklaşmalarını, araç kullanma tüketimi geliştirmelerini ve etik değerlere uygun bir şekilde trafiğe katılmalarını hedefliyoruz.

Öğrencilerimizin sadece geliştirme tekniklerini değil, aynı zamanda trafik bilincini de kazanmalarını sağlamak için çabalıyoruz. Trafikteki diğer kullanıcıları anlamalarını ve saygı göstermelerini teşvik ediyoruz. Amaç, sadece ehliyet almalarını değil, aynı zamanda trafikte sorumlu birer vatandaş olarak hareket etmelerini sağlama.

Öğretim kadromuz, planlama ve uzman sürücü eğitmenlerinden oluşur. Öğrencilerimizin her birinin farklı öğrenme ihtiyaçları olduğunu anlıyor ve eğitim programlarımızı buna göre uyarıyoruz. Eğitim sürecimizde güncel inceleme ve en iyi uygulamaları kullanarak kılavuzlara en iyi eğitimi vermeye çalışıyoruz.

Misyonumuzun bir parçası olarak, trafik güvenliğine yönelik farkındalığı artırmak için toplum içinde de etkinlikleri düzenliyoruz. Sürücü adaylarının yanı sıra mevcut kartların de kartlarını korumak amacıyla seminerler ve etkinlikler düzenliyoruz.

Arın Sürücü Kursu olarak, yöneticilerin oyun yollarında ilerlerken aynı zamanda güvenli ve sorumlu yönetici olarak yetişmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Misyonumuz, trafikteki kazaları ve dolayısıyla can kayıplarını en aza indirmek ve daha güvenli bir trafik ortamı oluşturmaktır.

Vizyonumuz, Arın Sürücü Kursu olarak, gelecekte var olan bir kurum olmak ve sürücü eğitiminde kalite standardını belirlemektir. Hedefimiz, ilkelerin en iyi eğitimi alarak trafikte güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak.

Vizyonumuzun temeli, gelişimi sürekli ve kullanımlık yatıyor. Teknolojinin olanaklarından yararlanarak, sürücü eğitiminde en son metotları ve en iyi uygulamaları kullanmayı hedefliyoruz. Sürücü adaylarının cevap verebilmek için eğitim programlarımızı sürekli olarak güncelliyor ve iyileştiriyoruz.

Yürütme, sadece sürücü belgesi almalarını sağlamak değil, aynı zamanda araçların trafikte örnek birer sürücü olmalarını sağlamak. Vizyonumuz, kalkan trafik kurallarının tam uyum işletmeleri, diğerlerine ve yayalara saygı gösterme ve güvenli kullanım alışkanlıklarının benimsenmesidir.

Tüm amacı, kullanım geliştirme ve trafik bilincini artırma konusunda destek olmayı taahhüt ediyoruz. Eğitim sürecimizde, bireysel öğrenmeye odaklanıyor ve öğrencimizin en üst düzeye çıkarmak için çaba harcıyoruz.

Vizyonumuz, sadece sürücü eğitimi alanı lider bir kurum olarak varlığını korumaz. Aynı zamanda trafik güvenliğini ve depolamanın haklarına yönelik toplumsal sorumluluklarımızı da yerine getiririz. Toplumda trafik kurallarını uyumlaştırma teşvik eden etkinlikleri düzenleyerek, trafik kazalarının geçmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Arın Sürücü Kursu olarak, sürekli olarak sayfayı yenileyen, güvenli ve sorumlu yönetici yetiştiren bir kurum olma vizyonuyla hareket ediyoruz. Tüm sürücü adaylarına, trafikteki güvenlik ve kalite standartlarını yükseltmek için destek ve rehberlik sunmayı taahhüt ediyoruz.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Hasan EMUL